Nowe zdjęcie

Wesprzyj nas !

/ Fundacja / Wesprzyj nas !

Oczywiście pieniądze bądź pomysły na ich pozyskanie – są naszymi potrzebami pierwszoplanowymi. Pamiętajmy, iż darowizny, zarówno w formie pieniężnej na rachunek bankowy Fundacji lub w formie rzeczowej, mogą zostać odliczone od dochodu podatkowego, służąc obniżeniu wysokości podatku.

Pieniądze prosimy o przekazywanie na konto Fundacji: 98 2490 0005 0000 4500 4028 5915

Szukamy również wolontariuszy gotowych pomóc nam w bieżącej pracy Fundacji. Firmy przekazywać nam mogą produkty spożywcze, przemysłowe, które znajdą się w domach najbardziej potrzebujących. Fundacja przyjmie również artykuły, które będziemy mogli wylicytować, a dochód z ich sprzedaży zasili edukację i rozwój fizyczny dzieci.

Nasza Fundacja jest organizacją pożytku publicznego.

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS: 0000349229.

1% za rok 2016 zostanie przeznaczony na rozbudowę Kliniki Kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu przy ul.Szpitalnej. Wraz ze Stowarzyszeniem Nasze Serce chcemy zebrać brakujące 800 tysięcy złotych na zakończenie rozbudowy oddziału.

Stowarzyszenie Nasze Serce działające przy Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej UMP od 18. lat zbierało środki finansowe na budowę nowoczesnego oddziału kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu. Uzbierana kwota 1,5 miliona oraz deklaracja dołożenia dalszego 1,5 miliona w ciągu trzech lat przekonały Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Dyrektora Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera, by zgodzić się na nadbudowę pawilonu bloków operacyjnych o jedno piętro. W ten sposób oddział kardiochirurgii dziecięcej będzie w bezpośrednim sąsiedztwie sali operacyjnej, co umożliwia szybki transport chorych w obie strony. Ponadto, nowoczesny oddział o większej liczbie łóżek i powierzchni zapewni możliwość opieki wszystkim potrzebującym pomocy dzieciom oraz odpowiedni komfort.

Zakończenie budowy bloku operacyjnego i oddziału kardiochirurgii dziecięcej Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera zaplanowane jest na 2019 rok. Termin ten określa czas w jakim powinno zostać zebrane 1,5 miliona złotych zadeklarowane Dyrektorowi szpitala przez Stowarzyszenie Nasze Serce, jako wsparcie finansowe projektu budowy nowoczesnego oddziału kardiochirurgii dziecięcej z kosztorysem 6 milionów złotych (kwotę pozostałą - 3 miliony zł. - pokryje szpital). Wszelkie informacje o budowie (koncepcja architektoniczna, zdjęcia z budowy itp.) znajdują się w zakładce „Aktualności” - "budowa oddziału" na stronie Stowarzyszenia Nasze Serce - www.nasze-serce.org . Tam znajdują się też wszystkie pozostałe informacje o Stowarzyszeniu.