Aktualności

/ Firma / Aktualności / Skanuj i Kupuj

Dodano:

Skanuj i Kupuj

Z perspektywy klienta najważniejszym atutem aplikacji "Skanuj i Kupuj" którą wprowadziła nasza sieć supermarketów, jest możliwość samodzielnego zakończenia procesu zakupu ( z wyłączeniem sytuacji, gdzie system zgodnie ze specjalnie stworzonym algorytmem scoringowym , wymusza weryfikację zakupów) Klient przy użyciu własnego smartphone'a, który w tym przypadku pełni funkcje skanera, może samodzielnie skasować produkty, zapakować je do torby a następnie przy dedykowanym stanowisku  zapłacić kartą za zakupy. Takie podejście pozwala klientowi uniknąć konieczności wypakowywania zakupów i ponownego pakowania ich do toreb, pozwala skrócić czas zakupów.

Z perspektywy sklepu, takie podejście pozwala dodatkowo skracać część procesu zakupowego, która odbywa się przy kasie i tym samym pozwala usprawniać obsługę przykasową.

Aplikacja poza opcją samodzielnego skanowania produktów w sklepie, może być wykorzystywana także w domu. Klient może tworzyć listę zakupów,  skanując produkty które akurat kończą się w jego lodówce. Tak przygotowaną listę może kliknięciem przesłać do e-piotripawel.pl  i zrealizować ją z opcją dowozu zakupów do domu.

Aplikacja Skanuj i Kupuj jest kolejnym po kasach samoobsługowych krokiem, w rozwoju innowacyjnych, proklienckich, narzędzi handlu detalicznego, których Piotr i Paweł nieustannie poszukuje jako lider nowoczesnego handlu.

Aplikacja dostępna w :

REGULAMIN AKCJI DOSTĘPNY TUTAJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI: TUTAJ

REGULAMIN PROMOCJI Kupon 20 zł TUTAJ
 

* program dostępny w sklepie Piotr i Paweł ul.Druskienicka 12a