Aktualności

/ Fundacja / Aktualności / Kolejne sukcesy Amelki!

Dodano: 2018-04-30

Kolejne sukcesy Amelki!

Dwa ostatnie miesiące były dla Amelki pasmem sukcesów! W marcu wzięła udział w IV Otwartych Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy w judo dla dzieci i młodzików. W zawodach o medale zmagało się 300 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Amelia była bezkonkurencyjna w swojej kategorii – zdobyła złoty medal i została doceniona przez jurorów wyróżnieniem dla najlepszej zawodniczki turnieju!

Z kolei na 07 kwietnia odbył się Copernicus Judo Cup, w którym udział wzięło aż 657 uczestników z 57 polskich klubów. Amelia zwyciężyła wszystkie swoje walki i pod koniec zawodów triumfowała na najwyższym stopniu podium. Tydzień później Amelka debiutowała w ju-jitsu na Mistrzostwach Polski w Sochaczewie! I tam nie obyło się bez sukcesów – w premierowym starcie nasz orzełek zdobył Wicemistrzostwo Polski! Serdecznie gratulujemy wszystkich sukcesów i dziękujemy za tak wspaniałą reprezentację Fundacji Piotr i Paweł „Radość Dzieciom”!