Firma

Firma

/ Firma

Pierwszy sklep sieci Piotr i Paweł powstał w 1990 roku z inicjatywy Eleonory Woś i jej synów Piotra i Pawła, przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Główną myślą która im przyświecała, to stworzenie takich sklepów w jakich sami chcieli by kupować.

I to założenie jest głównym mottem sieci od 27 lat. Stąd dbałość o każdy element sklepu: wystrój, meble, kolorystykę, wygląd pracowników i profesjonalizm ich obsługi.

To podejście do biznesu, w którym najważniejszy jest Klient i jego wygoda, przyniosło ogromny sukces. Sieć zdobyła bowiem uznanie nie tylko wśród mieszkańców rodzinnego Poznania, ale także mieszkańców całej Polski.

Obecnie Piotr i Paweł jest powszechnie znany w całej Polsce, ma swój sklep w każdym województwie i jest jedyną tak dużą polską siecią supermarketów. Klienci wybierają supermarkety „Piotr i Paweł”, bo tutaj mogą być pewni szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów atrakcyjnych cen i wyjątkowo przyjaznej atmosfery podczas zakupów.

Potwierdzają to liczne nagrody, jakie sieć Piotr i Paweł otrzymuje na przestrzeni lat. Ostatnio był to tytuł Marketu Roku 2016 w kategorii „Najlepsza oferta produktów świeżych”.