Nowe zdjęcie

Wynajem nieruchomości

/ Dla biznesu / Wynajem nieruchomości

Doskonałe lokalizacje naszych sklepów wyróżniają nas na tle konkurencji, dlatego nieustannie poszukujemy kolejnych atrakcyjnych nieruchomości i lokali umożliwiających nam otwarcie nowych sklepów, położonych w obrębie większych miast i aglomeracji, o  powierzchni od 900m², z dedykowanymi miejscami parkingowymi.

Jeżeli chcesz przestawić nam oferty najmu nieruchomości prosimy o kontakt z naszymi menadżerami:

Jędrzej Latosiński tel: 506-020-472, e-mail: j.latosinski@piotripawel.pl lub Małgorzata Lis tel: 508-157-578, e-mail: m.lis@piotripawel.pl.

Ponadto jako spółka Piotr i Paweł zachęcamy do zapoznania się z ofertą najmu lokali i powierzchni położonych w naszych galeriach handlowych zlokalizowanych przy supermarketach „Piotr i Paweł”. W swojej ofercie mamy lokale o powierzchniach od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych, zarówno w stanie deweloperskim, jak i częściowo wykończone.

Jeżeli jesteś zainteresowany wspólnym tworzeniem otoczenia supermarketu Piotr i Paweł i interesują Cię szczegóły najmu jednego z naszych lokali skontaktuj się z:

Anna Tur tel. 502-194-548 , e-mail: a.tur@piotripawel.pl lub Magdalena Strzelczyk tel: 516 202 255, e-mail: m.strzelczyk@piotripawel.pl

Nowe zdjęcie