Nowe zdjęcie

Stałe akcje rabatowe

/ Strefa Korzyści / Stałe akcje rabatowe

Codziennie Seniorzy

Jesteś osobą 65+? Chcesz kupować w Piotr i Paweł codziennie 5% taniej ?

To znakomicie, bo od teraz w sklepach Piotr i Paweł, z kartą Po2jamy Rabaty ustawioną w Tryb SENIOR możesz robić swoje ulubione zakupy z 5% rabatem i to niezależnie od wartości paragonu.

Aby zmienić tryb karty na Tryb SENIOR, wystarczy zgłosić się do Punktu Informacyjnego,  przedstawić dokument potwierdzający ukończenie 65 roku życia.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie promocji tutaj

Nowe zdjęcie

Poniedziałki z marką Piotr i Paweł

Początek tygodnia do łatwych nie należy. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, postanowiliśmy poprawić samopoczucie naszych klientów w ten trudny dzień i przygotowaliśmy specjalne poniedziałkowe rabaty.

Wszyscy klienci posiadający kartę Po2jamy Rabaty w każdy poniedziałek otrzymają rabat 10% na produkty Marki Piotr i Paweł

Jeżeli nigdy nie próbowaliście Państwo naszych rodzimych produktów, teraz macie niepowtarzalną okazję sprawdzić, jakość jednej z najlepszych marek własnych w Polsce.

Pełen regulamin akcji znajdziecie tutaj!

*w sklepach, w których obowiązuję program Po2jamy Rabaty, promocja obowiązuje wyłącznie posiadaczy kart "Po2jamy Rabaty"

Poniedziałek też może być fajny!

 

Wtorki dla dzieciaków

"Prawidłowy rozwój dziecka, szczególnie w najmłodszym okresie, rzutuje na całe jego życie". Ta maksyma towarzyszyła nam przy tworzeniu akcji "Tyle Radości". Akcji stworzonej z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Chcielibyśmy umożliwić Państwu kupowanie najlepszej jakości produktów przeznaczonych dla maluchów w jeszcze lepszych cenach.

Dlatego więc proponujemy specjalny rabat: w każdy wtorek -10% na artykuły dziecięce.
Produkty objęte promocją zostały starannie wybrane przez naszych kupców!

Zadbaj o swoje dzieci razem z nami. Pełen regulamin akcji dostępny tutaj

 

Studenckie Czwartki

Czwartek to taki  mały piątek, a szczególnie jeśli jest się studentem! Zdajemy sobie sprawę że studenci maja na głowie dużo, a już na pewno w czwartki kiedy szykują się do spotkań ze znajomymi czy zwyczajnie przygotowują na szybko coś do jedzenia przed wyjazdem do rodzinnego miasta. Specjalnie na tą okazję p, od teraz w każdy czwartek studenci z Kartą Po2jamy Rabaty ustawioną w trybie STUDENT, kupują w naszych sklepach mrożonki -10% Taniej.

Aby ustawić swoją kartę w tryb STUDENT zgłoś się do Punktu Informacyjnego i pokaż dwoja wazną legitymację studencką. Nasz pracownik zmieni tryb karty na cały nadchodzący rok. Od tego momentu w każdy czwartek możesz zaoszczędzić na swoich zakupach produktów mrożonych aż 10%.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

 

Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie