Nowe zdjęcie

Praca w Magazynie

/ Kariera / Praca w Magazynie

Jak wygląda praca w magazynie?

Aby supermarkety „Piotr i Paweł” sprawnie funkcjonowały, niezbędne są terminowe dostawy towaru zgodne ze składanymi zamówieniami. Za kompletny asortyment w sklepach Sieci odpowiedzialne jest centrum dystrybucyjne. To właśnie od pracy magazynierów zależy sukces organizacji i zadowolenie klientów.

„Piotr i Paweł” oferuje pracę w magazynie w Gądkach, a także w Koninku. Magazyny zlokalizowane w pobliżu Poznania są nowoczesnym, a zarazem przyjaznym miejscem pracy dla wielu osób, które pomagają w sprawnym funkcjonowaniu Sieci.

Zakres obowiązków magazynierów

Do obowiązków magazynierów należy prawidłowe kompletowanie towarów, ich przyjmowanie, a także uzupełnianie regałów magazynowych zgodnie z wymaganiami. Praca w magazynie blisko Poznania  to przede wszystkim prace fizyczne związanie z rozładunkiem i załadunkiem. Magazynierzy dbają o porządek w miejscu pracy i pracują zespołowo. Niezbędne są jednak uprawnienia na wózki widłowe.

Oferowane korzyści

Chcemy, by nasi Pracownicy czuli się komfortowo w swojej pracy. Dlatego magazynierzy otrzymują zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, ale i mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Stanowisko magazyniera to szansa na rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,  a także dofinansowanie do programu rekreacyjno-sportowego i do nauki języka.

Już teraz możesz zapoznać się z ofertami pracy na stanowisku magazyniera i dołączyć do naszego zespołu!