Aktualności

/ Firma / Aktualności / Piotr i Paweł Po drodze!

Dodano: 2017-08-10

Piotr i Paweł Po drodze!

Piotr i Paweł Po Drodze!

Z przyjemnością informujemy, że supermarket Piotr i Paweł rozpoczął współpracę z koncernem paliwowym BP.

Otwarcie pierwszego Piotr i Paweł Po Drodze miało miejsce 25 lipca w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 144 C. Kolejne lokalizacje otwarte zostaną w Poznaniu 11 sierpnia oraz w Krakowie 14 sierpnia. Elementem który odróżniać będzie Piotr i Paweł – Po drodze od naszych supermarketów to przede wszystkim całodobowa dostępność.
 


W asortymencie dominować będą produkty takie jak przekąski, dania gotowe, Owoce w formie gotowej do zjedzenia oraz napoje. Dużą część asortymentu Piotr i Paweł Po Drodze, będą stanowić także produkty marki Piotr i Paweł.
 

Oferta produktowa została dobrana specjalnie w taki sposób aby była ułatwieniem codziennych zakupów dla klientów będących w podróży, którym zależy na szybkim zakupieniu podstawowych produktów przy okazji tankowania paliwa jak również dla okolicznych mieszkańców potrzebujących zakupu codziennych produktów, niezależnie od pory dnia (wędliny, nabiał,etc.).
 

Projekt wypracowany przez sieć Piotr i Paweł oraz stację paliw BP jest owocem obopólnej współpracy uwzględniającej szerokie zaangażowanie dwóch stron i znajduje się obecnie na etapie testów.