Aktualności

/ Firma / Aktualności / Mistrzowska oferta! Wybór piw z całego świata

Dodano: 2018-06-13

Mistrzowska oferta! Wybór piw z całego świata

Już w tym tygodniu rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez dla fanów futbolu - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! Już nie możemy doczekać się piłkarskich emocji, które towarzyszyć nam będą podczas rozgrywek. Szczególnie tych, w których udział weźmie nasza reprezentacja.

Z okazji nadchodzącego mundialu przygotowaliśmy dla Was iście mistrzowską ofertę! W sklepach naszej sieci będziecie mogli znaleźć szeroki wybór piw z całego świata. Poniżej prezentujemy, krótki przewodnik, dzięki któremu poznacie po krótce specyfikę oferowanych przez nas piw.
 

Browar Trzy Sosny
Beczułka dla Przyjaciół

Alkohol: 4,5% Ekstrakt: 11%

Kraj pochodzenia: Rosja

Wytwarzane według oryginalnej receptury w regionie rzeki Wołgi, słynącym z unikalnych źródeł wód mineralnych. Umiarkowanie lekkie i orzeźwiające jasne piwo przygotowane według technologii łagodnej pasteryzacji. Filtrowane.

 

Baltika
Nr 3 Klasyczne

Alkohol: 4,8% Ekstrakt: 12%

Kraj pochodzenia: Rosja

Klasyczny europejski lager warzony od 1992 roku. Najstarsze i najbardziej znane z piw Baltika/ Jest to piwo o średniej zawartości ekstraktu, o zrównoważonym, zauważalnym, chmielowym, jednak nie goryczkowym smaku. Piwo zdobyło srebrny medal Superior Taste Award Brussels i ponad 30 nagród na konkursach międzynarodowych.

 

Baltika
Nr 7 Export Premium

Alkohol: 5,4% Ekstrakt: 12%

Kraj pochodzenia: Rosja

Warzone zgodnie z tradycjami dortmundzkiego piwa. Jasny i bardzo orzeźwiający smak w połączeniu ze średnią zawartością ekstraktu. To piwo charakteryzuje się łagodniejszym niż w pilźnieńskich piwach słodowym smakiem, natomiast bardziej wyrazistym niż w typie Helles. To lekkie, pachnące piwo o wspaniałym smaku.

 

Żygulewskoje
Firmowe

Alkohol: 4,5% Ekstrakt: 10,5%

Kraj pochodzenia: Rosja

Piwo jasne, pasteryzowane o delikatnym aromacie wspaniałego słodu. Charakteryzuje się dobrą, gęstą i sztywną pianą.

 

5th Ocean
Grand Ale

Alkohol: 6,2% Ekstrakt: 16,0%

Kraj pochodzenia: Rosja

Grand Ale warzony jest wyłącznie z aromatycznych odmian chmielu: Hersbrucker i Zatecki Cervenak/ Nasycony, głęboki kolor czerwonej miedzi z pomarańczowym odcieniem uzyskany jest dzięki zastosowaniu specjalnego słodu Karared. Charakterystyczną cechą tej linii jest wtórna fermentacja w butelce (technologia bottle conditioning), która z czasem subtelnie zmienia profil piwa, co czyni go bardziej interesującym dla prawdziwych miłośników piwa. Niefiltrowane, niepasteryzowane.

 

Trzy Góry
Original

Alkohol: 4,9% Ekstrakt: 12%

Kraj pochodzenia: Rosja

Piwo dolnej fermentacji w niemieckim stylu Hell, produkowane według oryginalnej receptury od 1875 roku. Charakteryzuje się słodkawym smakiem oraz delikatną goryczką. Posiada wyrazisty aromat chmielu odmiany Polaris z nutami owoców cytrusowych, eukaliptusa oraz mięty.

 

Trzy Góry
Manufakturowe Ale

Alkohol: 5,2% Ekstrakt: 13%

Kraj pochodzenia: Rosja

Piwo górnej fermentacji z jagodami jałowca. Warzone z aromatycznego brytyjskiego chmielu i trzech słodów: jasnego, ciemnego i karmelowego. Delikatne orzechowo-karmelowe nuty i wyraźny aromat jałowca, które nadają piwu lekką słodycz.

 

Alvaria
Złote

Alkohol: 4,8% Ekstrakt: 12,0%

Kraj pochodzenia: Białoruś

Klasyczny lager z tradycyjnym smakiem i dojrzałym aromatem. Pasteryzowane.

 

Karol Jan
Blonde

Alkohol: 5,9% Ekstrakt: 14,0%

Kraj pochodzenia: Białoruś

Ciemne, kremowe piwo o delikatnym aromacie. Wyczuwalna nuta owoców i karmelu.

 

Apatin
Jelen

Alkohol: 4,6% Ekstrakt: 10,9%

Kraj pochodzenia: Serbia

Piwo jasne. Unikatowa receptura zawierająca w sobie szlachetny gatunek chmielu, pzowoliła na stworzenie trunku, który pozostawia niezapomniany smak.

 

Hubertus
Medium

Alkohol: 4,4% Ekstrakt: 11,0%

Kraj pochodzenia: Czechy

Jasny lager o pełnym smaku z przyjemną wyraźną goryczką. Całości dopełnia gęsta, przyjemna dla oka piana.

 

Persha Pryvatna Brovarnya
Autorskie

Alkohol: 6,8% Ekstrakt: 17,0%

Kraj pochodzenia: Ukraina

Ciemne, aksamitne piwo warzone przez ukraiński browar Persha Pryvatna Brovarnya. Charakteryzuje się rubinową barwą i bezową pianą oraz średnim wysyceniem. Jest to piwo o karmelowo-słodowym aromacie i delikatnym chmielowo-słodowo-owocowym smaku.

 

 

½ litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem.

Źródło: materiały handlowe firmy De Gusta Beer