Nowe zdjęcie

Karty Klienta

/ Strefa Korzyści / Karty Klienta

Dzięki naszym kartom rabatowym możecie kupować jeszcze więcej, za mniej! Sami zdecydujcie - wolicie skorzystać z rabatu natychmiastowego przy kasie czy odkładać środki na karcie Po2jamy Rabaty, a następnie kupować wybrany asortyment za połowę ceny? Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

 

Karta Po2jamy Rabaty

Program lojalnościowy Po2jamy Rabaty pozwala wybrać pomiędzy opcją natychmiastowego rabatu, a odkładaniem środków na karcie i ich późniejszego wykorzystywania. Klienci, którzy zdecydują się na odkładanie środków na swoich kartach Po2jamy Rabaty, mogą wykorzystywać je na zakup produktów ze specjalnie przygotowanego katalogu.

Produkty te dostępne są za 50% ceny, przy czym cena produktu na półce, obniżana jest o 25% środkami pobranymi z karty, a do tego Piotr i Paweł podwaja rabat i obniża cenę jeszcze o 25%!

Masz już kartę Po2jamy Rabaty? Tutaj sprawdzisz saldo odłożonych na Twoim koncie środków.

Regulamin znajdziesz tutaj.

 

Aplikacja Po2jamy rabaty

Aplikacja dedykowana programowi Po2jamy rabaty sprawi, że korzystanie z karty będzie jeszcze przyjemniejsze! To bardzo proste! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej! 

 

Karta Rabatowa

Z kartą rabatową, Twój rachunek od 50 zł będzie niższy o 3%, przy zakupach od 150 zł zyskasz aż 4% rabatu, a przy zakupach od 300 zł oszczędzasz całe 5% wartości twoich zakupów. Nasze rabaty są natychmiastowe, korzyść odbierasz już przy kasie.