Nowe zdjęcie

Karta rabatowa

/ Strefa Korzyści / Karta rabatowa

Z kartą rabatową, Twój rachunek od 50 zł będzie niższy o 3%,  przy zakupach od 150 zł zyskasz aż 4% rabatu, a przy zakupach od 300 zł oszczędzasz całe 5% wartości Twoich zakupów. Nasze rabaty są natychmiastowe, korzyść odbierasz już przy kasie.Nie musisz weryfikować swoich korzyści - widzisz je na paragonie.

 
Czy jakaś inna sieć oferuje Ci bardziej przyjazny i korzystny system?

Nowe zdjęcie

Wirtualna karta rabatowa

Aby rejestracja i posługiwanie się kartą rabatową Piotr i Paweł było jeszcze przyjemniejsze, w naszej aplikacji mobilnej przygotowaliśmy dla Państwa zakładkę dedykowaną  właśnie karcie rabatowej Piotr i Paweł.

To bardzo proste! Na początek należy pobrać aplikację Mobilną Piotr i Paweł.

Aby mieć kartę rabatową zawsze pod ręką, w swoim telefonie, wystarczy zeskanować  kod kreskowy posiadanej tradycyjnej karty rabatowej, uzupełnić  prosty formularz rejestracyjny i już  mamy zduplikowaną naszą kartę rabatową na ekranie smartphona.

Jeżeli nie mają Państwo jeszcze naszej karty? Nie ma sprawy! Dzięki naszej aplikacji mobilnej wyrobienie karty rabatowej Piotr i Paweł jeszcze nigdy nie było takie proste. Uzupełnij formularz rejestracji karty rabatowej Piotr i Paweł, a aplikacja wyświetli unikalny kod, który należy okazać przy kasie podczas robienia zakupów. Mechanizm rabatowy jest identyczny jak w przypadku tradycyjnej, plastikowej karty rabatowej.

Właściwie to jest jednak pewna różnica - wirtualną kartę rabatową można uzupełnić  gdziekolwiek się chce i kiedy tylko ma się na to czas. Dodatkowo  aby ją wyrobić nie wymagamy dokonania zakupów za żadną minimalną kwotę, jak w przypadku odbioru tradycyjnej, plastikowej karty rabatowej.

Nowe zdjęcie

Nie chcesz już uczestniczyć w naszym programie rabatowym?

W każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w naszym programie rabatowym. Kliknij przycisk “wypisz się” , a my przekierujemy Cię do formularza rezygnacyjnego.

WYPISZ SIĘ